Tempish Sniper II

• Zatím nic

Doporučuji ke koupi pro začátečníky

• Nemůžu posoudit
    • Prasklá čepel u hrdla - při převzetí zboží

Florbalovou hůl jsem objednal poprvé a dorazila na prodejnu s prasklou čepelí. Objednal jsem podruhé a dorazila opět ve stejném stavu (bylo mi řečeno že se nejedná o původní hůl, tu že poslali na reklamaci). Pokaždé mi vrátily peníze, ovšem dvakrát jsem marnil čas cestou na prodejnu. Tato hůl je evidentně nekvalitní, což mi potvrdili i sami prodejci. Nedoporučuji !!

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Výborný grip. Podle dětí je mnohem lepší než ta co měli dříve.
    • Nemá certifikát IFF, nelze tedy použít v oficiálních soutěžích.

0 g

Florbalová hokejka Tempish Sniper II SportObchod LTD je určena pro nenáročné rekreační hráče, kteří hledají dostatečně tvrdou a přitom levnou florbalku. Oblíbený model, kterého jsme prodali již 1500 kusů má nový design, vylepšenou omotávku a ovladatelnější čepel.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Zatím dobré
    • Zatím nic

Doporučuji ke koupi pro začátečníky

• Nemůžu posoudit
    • Prasklá čepel u hrdla - při převzetí zboží

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Výborný grip. Podle dětí je mnohem lepší než ta co měli dříve.
    • Nemá certifikát IFF, nelze tedy použít v oficiálních soutěžích.
  • , zakoupeno v Sportega.cz

Slušná hokejka z dobrého materiálu za příjemnou cenu.

• cena,
    • nemá certifikát,

nedoporučuji ani pro začátečníka,

• , zakoupeno v Sportega.cz

Za tyhle peníze vynikající hokejka

• hraje se sní velice dobře :S
    • po měsíci zlomená :/

po měsíci zlomená :/ ALE HRAJE SE SNÍ DOBŘE :DD

• , zakoupeno v Sportega.cz

• JEDNODUCHE OBJEDNANI,VELKY VYBER.

DAREK

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Maximální poměr cena/ užitná hodnota pro hobby hráče dostačující

doporučuji všem