Exel Gravity PC 2.6

Gravtech Carbon
Tvar rukojeti
kulatý

• , zakoupeno v Kopasport

• Už jsem hrál ze stejnou ,ale zlomil jsem ji ,byl jsem sni hodně spokojeny ,proto jsem chtěl stejnou...
  • , zakoupeno v EXESPORT.NET

• V délce 103 cm váží jen 220g, čepel air ve verzi MB (polypropylen PP) velmi přesné přihrává a skvěle střílí na všechny způsoby. Střela je velice prudká a přesná.
    • Mám spoluhráče který hrál dlouhodobě s holí Unihoc, kterou si vyrazil znovu koupit, ale z obchodu se vrátil s Exel Gravity, se kterou se mu lépe střílelo a jeho již tak výborná hra se ještě zlepšila.
    • Snadná na naučení při přechodu z jiné hokejky.
    • Čepel air ve verzi MB neodráží tolik míče a zpracování a vedení míčku je jednodušší.
    • Za výprodejovou cenu vynikající hokejka oproti ostatním značkám, které zůstávají dražší.
    • Žádné mě nenapadají.

Nadstandardně přesná hokejka při střele a přihrávce, snadná kontrola míčku díky cepeli air MB a velmi nízké váze. Vnímatelný rozdíl oproti těžším hokejkam, vůči níž se s Exel Gravity hraje snaze. Tvrdost 26 je sice poměrně tuhá, nicméně čepel z polypropylenu (MB) usnadňuje techniku, přihrávku a přesně umístěnou střelu. Hokejka dobře trefuje to co hráč chce. Držadlo má trochu užší konec, který jsme si zesílil namotanim dalšího grilu pod omotavku, to ale dělám vždycky a hraci s menší rukou to takhle může vyhovovat.

Skvělá univerzální hůl pro různé typ hráčů.

Omotávka
T-3
220 g
Materiál shaftu
Gravtech Carbon
Tvar rukojeti
kulatý

Florbalová hokejka Exel Gravity - novinka pro sezonu 2015/2016 od Exel s oválným držením.

Profesionální předzahnutá čepel Exel AIR vychází z oblíbeného modelu Canadien LEAF. Tato čepel má o 20% menší odpor vzduchu, jinými slovy nižší odpor = rychlejší střela. Čepel dále vyniká tím, že je bez výztuže v patce, což výrazně snižuje její hmotnost.

• čepel se hodí zvláště pro technické hráče, kteří dokáží využít její přednosti
  • předzahnutí Vám ještě lépe umožní dokonale kontrolovat míček a přesně přihrát
  • vhodná především pro střelbu tahem, hravě zvládne i střelbu golfem a backhandem
  • nízká hmotnost

Střední čepel: Výhody

• neprohne se tolik při střele/přihrávce
  • vhodná pro technické hráče střílející zápěstím, příležitostná střelba golfem

Nevýhody

• míček může snadněji odskakovat, a to zejména v případě, že hráč nemá zcela vyladěnou techniku
  • čepel více drhne na měkkém povrchu - např. na gumě

Tvrdost hole (neboli flex) se uvádí na každém shaftu v číselném hodnotě, platí že čím vyšší číslo, tím měkčí hůl. Flex (pružnost) je na hokejce proto, aby byla předána síla z rukou na míček při střele (hybný moment prohnutí nakopne míček). I s měkkou holí se dají střílet rychlé střely. Je třeba hůl prohýbat, abyste mohli efektivně střílet.

Obecně platí, že děti, méně siloví hráči a techničtí hráči volí měkčí hole – tvrdost 29-36mm Středně siloví hráči volí většinou tvrdosti 26 – 28mm. Hráči, kteří zvládnou dokonale prohnutí a hokejka s nimi „necvičí“ při střele, volí tvrdost 23-25mm, jsou to většinou střelci s silou v pažích.

• , zakoupeno v Kopasport

• , zakoupeno v EXESPORT.NET

• Snadná na naučení při přechodu z jiné hokejky.
    • Žádné mě nenapadají.

Skvělá univerzální hůl pro různé typ hráčů.